Witaj wędrowcze :)

Bardzo mi miło, że tutaj jesteś.

Postanowiłam stworzyć to miejsce z miłości do vintage, która towarzyszy mi… odkąd pamiętam. Historia zaczęła się, kiedy byłam jeszcze dzieckiem. Wtedy to właśnie znalazłam pierwszy raz w swoim życiu prawdziwy skarb. Pewnego czerwcowego popołudnia, bawiąc się na podwórku dostrzegłam mieniący się w słońcu tajemniczy przedmiot. Po dokładnych oględzinach okazał się on starą, srebrną monetą, którą niestety dosyć szybko straciłam. Nie zmienia to jednak faktu, że było to nie lada przeżycie i do tej pory wspominam je z wielkim sentymentem.

W wieku nastu lat odwiedziłam z kolei krakowski targ staroci. I co tu dużo gadać – zakochałam się ! Pamiętam dokładnie te chwile, kiedy z zachwytem oglądałam kolejne stoiska wypełnione niezwykłymi, niosącymi ze sobą nieznaną przeszłość przedmiotami.

I to właśnie uczucie towarzyszy mi do dzisiaj.

Więc to chyba miłość, prawda?

Przez te wszystkie lata zajmowałam się różnymi rzeczami, lecz w tle wciąż pojawiały się… starocie. Zdążyłam uzbierać w tym czasie sporo rzeczy, a że mam oko i szczęście do wynajdowania kolejnych perełek, pomyślałam, że to najwyższy czas, by zacząć dzielić się swoją pasją z innymi.

Dlatego zapraszam Cię serdecznie do mojego skromnego SKLEPIKU – mam nadzieję, że znajdziesz w nim coś dla siebie. W każdy poniedziałkowy wieczór będę dorzucać tam coś nowego. W końcu to VINTAGE MONDAY, więc niech ten nielubiany przez wielu dzień stanie się dzięki temu choć odrobinę milszy.

Zachęcam Cię również do śledzenia tego oto bloga, na którym znajdą się treści związane z pięknem natury, podróżami, wege kuchnią, sztuką, dobrą kawą, życiem w duchu slow life – wszystko okraszone moimi fotografiami w stylu vintage. Czasami będą to krótkie posty, ot dosłownie kilka zdjęć i niewielki opis. Innym razem dłuższe opowieści.

Jeżeli chcesz być na bieżąco możesz zapisać się do NEWSLETTERA , który będę wysyłała raz w tygodniu, w soboty. Zależy mi na bezpośrednim kontakcie z moimi odbiorcami, nie tylko poprzez social media. Poza tym dla najbardziej zainteresowanych osób, planuję dodatkowe atrakcje i ta forma kontaktu jest do tych celów najbardziej odpowiednia. Więcej informacji na temat newslettera znajdziesz tutaj.

Warto zapoznać się również z zakładką F.A.Q. w której wyjaśniam zasady związane z funkcjonowaniem sklepu, w tym warunki składania zamówień łączonych.

ZA DWADZIEŚCIA LAT BARDZIEJ BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ TEGO, CZEGO NIE ZROBIŁEŚ, NIŻ TEGO, CO ZROBIŁEŚ.
WIĘC ODWIĄŻ LINY, OPUŚĆ BEZPIECZNĄ PRZYSTAŃ. ZŁAP W ŻAGLE POMYŚLNE WIATRY. PODRÓŻUJ, ŚNIJ, ODKRYWAJ.

M.Twain 

Mam wiele planów, i nadziei związanych z tym miejscem. To jedno z moich marzeń, które od dawna chciałam zrealizować. Rozwijam więc żagle i ruszam przed siebie w nieznany rejs.

Będzie mi niezmiernie miło, jeżeli zechcesz towarzyszyć mi w tej podróży.


Dodaj komentarz